Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Kurumsal

Kurumsal

1987 yılında Konya'da kurulduğunda küçük bir atölyede faaliyetine başlamış olan Kanaat Otomotiv , 2000 yılına gelindiğinde ticaret hacmi, çalışan sayısı ve üretim bandındaki büyüme doğrultusunda, firmamızı aile şirketi yaparak yolumuz hızlı ve emin adımlarla devam ettik.

Sektöre, mil menteşe makara ve sürgü üretimimize başladığımız andan itibaren, her geçen gün üretim ağımızı ve dağıtım ağımızı büyüterek sektörde Pazar payı yüksek olan, hırdavat tedarikçileri firmalarının başında gelmekteyiz.

Kısa zamanda sektörde nitelikli ve nicelikli işlere imza atan Kanaat Otomotiv, sektörünün en hızlı büyüyen ve kendini geliştiren firması olmayı başarmıştır. Hırdavat sektöründe zirvenin en güçlü ismi olan firmamız, her geçen gün yenilenmeye ve büyümeye devam etmektedir.

1,500 m² alanda üretim yapan firmamız, 2011 yılında Avrupa standartlarında, en iyi üretim makinalarının bulunduğu ve bölge. sinin en büyük üretim alanlarından birine sahip olan fabrikasın Konya Organize Sanayi Sitesi'ne taşıyıp, 3000 m² alanda üretimine devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

Kaliteli işler yaparak firmamızın yanı sıra üretim yaptığımız bölge olan Konya’nın sanayi alanında en iyi yerlere gelmesi ve Konya’nın isminin ulusal ve uluslararası düzeyde en iyi şekilde temsil edilip, bilinirliğini ve büyüklüğünü hedef pazarlara göstermek. hırdavat ürünlerinde dışa bağımlılığı azaltarak yerli üretim ve tüketimi hareketlendirip, dışa bağımlılığı en aza indirmek.

 
VİZYONUMUZ

Sektörünün öncü firması olan Kanaat Otomotiv yola çıktığı ilk günden beri amacı, her zaman en iyi, en kaliteli ve en sağlam parçaları üreterek, mükemmeliyetçi ve kusursuz üretimine devam etmektedir. Sürekli yeni işler üreterek sektörünün örnek alınan firmalarının başında gelen Kanaat Otomotiv, bu sorumluluğu en iyi şekilde taşıyarak, öncü firma olmanın gerekliliklerini yerine getirmeye devam edecektir. Firmamızın en büyük amacı ülkemizin en büyük firmalarından birisi olmanın yanında Avrupa ve Dünyanın önde gelen hırdavat ürünleri tedarikçilerinin başında gelmektir.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

0332 239 15 16
Hemen Arayın!